OP Zaměstnanost 2014 - 2020, ESF v ČR

spolupracujeme:

RC Paleček

Počet návštěv:
71191
Klára Vasiljevová

Klára Vasiljevová


Hlavní pečující osoba
dsrkcpalecek@gmail.com

Klára se narodila ve Vsetíně, kde také vystudovala osmileté gymnázium. Poté nastoupila na Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální v Kroměříži, kterou v roce 2005 ukončila absolutoriem v oboru Sociální pedagogika. Během studia získala zkušenosti při práci s postiženými i zdravými dětmi v různých zařízeních, což později využila, když byla zaměstnána jako chůva v rodině cizinců žijících v ČR.


V současné době žije v Praze se svým manželem a třemi dětmi, od roku 2015 byla zaměstnána na částečný úvazek jako odborná vychovatelka MŠ Harfa při Občanském sdružení Smíšek, což je nezisková organizace, která pomáhá dětem v propojení jejich sociálních, vzdělávacích a volnočasových aktivit.


Klára se od dětství věnuje folklóru, a to aktivně od tří do sedmnácti let v dětském valašském souboru písní a tanců Vsacánek a později ve folklórním sdružení Vsacan ve Vsetíně. Svůj celoživotní zájem dále rozvíjí a ráda předává mladším generacím formou hudebně tanečního kurzu pro dívky a chlapce s názvem "Valašské tanečky" při Rodinném a komunitním centru Paleček.

 
zpět na kontakty
Copyright: Dětská skupina RKC Paleček, Jeseniova 1196, 130 00 Praha 3